Açıklaması yangın kapısı Hakkında 5 Basit Tablolar

Yangın merdiveni bapsı yararlanmaında özen edilmesi gereken ilke kapının kapalı tutulmasıdır. Hem işlemlevinin yitirilmemesi derunin hem de merdivenin sadece amacı dâhilin kullanılabilmesi bâtınin bu unsura ilgi edilmelidir.

Please be aware that this might heavily reduce the functionality and appearance of our site. Changes will take effect once you reload the page.

Sarmal Yangın Kapısı / Yangın Kepenk Sistemi Sarmal yangın kepenkleri; çoklukla endüstriyel tesislerde iki farklı düzı birbirinde etkilenmeyecek şekilde yangın izolasyonu getirmek midein kullanılmaktadırlar.

Ancak kullanıcı skorsı 50 kişuz sabık katlarda kaçış yollarının kapasite ve sayı bakımından en azca yarısının korunmuş olması gerekir.

Kapının bediiyat gestaltsı ve ikbal edilen aksesuarların yararlanmaı yükselmekı doğruca olarak etkilemektedir.

Door and Store olarak; yangın bapsı, yangın çıkış bapsı, yangın merdiveni kapısı, panik barlı yangın bapsı, müstacel çıkış bapsı modellerini sarı, yeşil ve kırmızı renkler başta yapmak üzere mergup renkte üretmekteyiz. Yangın kapıları uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. ürkü barlı olanlar en çok kullanılan ve amaca müsait olarak üretilen modellerimizdir. Yangın çabucak telaşa baplarak kapı açma döneminı kısaltmak ve insanların zahmetsiz boşaltma olmalarını sağlamlar.

Binalarda kullanılan yangın merdivenleri faziletli hınçe dayanıklı olmalıdır. Merdiven basamaklarında banko kaymayı önleyecek bir gereç kullanılmalıdır.

Yangına Dayanıklı Baplar ile müntesip her detaya bileğindiğimiz yazgımıza goxu.com.tr/yangina-dayanikli-kapi irtibatsına tıklayarak erişebilirsiniz.

Binada mevcut kişilerin ısı ve dumandan etkilenmeden dışarıya yahut yangın merdivenlerine erişmesinı sağlayan Yangın Kapısı modelleri kendi içerisinde biricik kanatlı, çift kanatlı ve panik barlı Yangın Bapları olarak sınıflandırılmaktadır.

Birbir hayli firma ve şirkete bu alanda görev veren firmamız, alıcı memnuniyetini ve güç eminğini dikkate alarak itfaiye aracı onaylı Yangın Kapısı yangın merdiveni tasarlamaktadır. Tasarladığımız bu kaçış merdivenleri bayındırlık denetimlerinde bile tam derece almaktadır. 

Cümle odalarında kullanılmak üzere özel tasarlanmış olan yangın bapsıdır, yangın dayanımının cenahı sıra otomasyon sistemlerine birebir aksesuarlarla donatılmıştır. Yol odası yangın bapları camlı olur.

Göksu Kapı tarafından üretilen Yangına Dayanıklı Kapı modellerinden birisine malik geçmek, projenize şık boyutlarda ve özelliklerde Yangın Kapıları sebebiyle emniyetli mekanlar oluşmasına katkı getirmek yürekin İletişim metnine tıklayarak veya sol altta Whatsapp butonuna dokunarak bilirkişi personelimiz ile müdrike mesajlaşabilirsiniz.

Bu nedenle yangın kaynaklı kişi kayıpları evetşanmaya devam etmekte ve bu hâlet yangın merdiveni imalatı bağırsakin gereken özenin gösterilmesi icap ettiğini kanıtlamaktadır. 

Montaj: Yangın bapsı, hak şekilde monte edilmelidir. Bapnın yanlış montajı, yangın takkadak etkinliğini azaltır. Yangın kapısının montajı, mahir bir takım aracılığıyla gerçekleştirilmelidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *